Search API multi-index searches (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Index
sv: Förteckning

en: Search index
sv: Sökindex

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Fulltext search
sv: Fulltextsökning

en: (No information available)
sv: (Ingen information tillgänglig)

en: Rendered entity
sv: Genererat objekt
