Search API multi-index searches (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: Multiple terms
eu: Termino anitzak

en: (No information available)
eu: (Ez dago informazio erabilgarririk)
