Search API multi-index searches (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Relevance
sk: Relevantnosť

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: (No information available)
sk: (Nie je dostupná žiadna informácia)

en: Rendered entity
sk: Zobrazená entita
