Search API Multi-Index Searches (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Index
id: Indeks

en: Search index
id: Indeks pencarian

en: Entity ID
id: ID Entitas

en: (No information available)
id: (Tidak tersedia informasi)

en: Rendered entity
id: Entitas yang dihasilkan
