Search API Multi-Index Searches (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Index
fa: شاخص

en: Search index
fa: شاخص جستجو

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Search API Query
fa: جستجوی API Query

en: (No information available)
fa: (اطلاعاتی در دست نیست)

en: Rendered entity
fa: بخش ارائه شده
