Search API Multi-Index Searches (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Index
he: אינדקס

en: Search index
he: חיפוש באינדקס

en: Fulltext search
he: חיפוש טקסט מלא

en: (No information available)
he: (אין מידע זמין)

en: Rendered entity
he: ישות מרונדרת
