Search API Multi-Index Searches (7.x-1.6) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Search index
ro: Index căutare

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Rendered entity
ro: Entitate randată

en: Bypass access checks
ro: Evitarea verificărilor de acces
