Search API pages (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: enable
eo: ŝaltu

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Your search yielded no results
eo: Via serĉo trovis nenion

en: disable
eo: malŝalti

en: Index
eo: Indekso

en: Enter your keywords
eo: Enigu viajn ŝlosilvortojn

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
