Search API pages (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: enable
is: virkja

en: delete
is: strika

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: disabled
is: óvirkjað

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Search
is: Leita

en: Name
is: Navn

en: edit
is: broyt

en: Path
is: Leið

en: Save changes
is: Goym broytingar

en: Search results
is: Leitiúrslit

en: Your search yielded no results
is: Leitingin hjá tær gav einki úrslit

en: disable
is: óvirkja

en: Enter your keywords
is: Skriva tíni leitorð
