Search API pages (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: enable
ka: ჩართვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Path
ka: გზა

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Your search yielded no results
ka: ვერაფერი მოიძებნა.
