Search API pages (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: enable
km: បើក

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Your search yielded no results
km: ការ​ស្វែងរក​របស់​អ្នក​គ្មាន​លទ្ធផល

en: disable
km: បិទ

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Enter your keywords
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​គន្លឹះ​របស់​អ្នក
