Search API pages (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: enable
ast: activar

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: disabled
ast: desactiváu

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Path
ast: Camín

en: Configuration
ast: Configuración

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta

en: Your search yielded no results
ast: La gueta nun dió con resultaos
