Search API pages (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: enabled
gu: સક્રિય

en: enable
gu: સક્રિય

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Path
gu: પાથ

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Search results
gu: પરિણામો શોધો

en: disable
gu: નિષ્ક્રિય
