Search API Pages (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: enable
lt: įjungti

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Path
lt: Kelias

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: disable
lt: išjungti

en: Create page
lt: Sukurti puslapį

en: Index
lt: Indeksas

en: Enter your keywords
lt: Paieškos žodžiai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
