Search API Pages (7.x-1.0-beta2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Configuration
mg: Fanamboarana
