Search API pages (7.x-1.0-beta2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: delete
se: sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Search results
se: Ohcanbohtosat

en: Your search yielded no results
se: Du ohcamis eai lean bohtosat
