Search API Pages (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: enable
sr: укључи

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Enter your keywords
sr: Унесите кључне речи

en: View mode
sr: Врста приказа
