Search API pages (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: enable
ug: ئېچىش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Your search yielded no results
ug: ھىچنىمىنى تاپالمىدى

en: Index
ug: ئىندېكس

en: Enter your keywords
ug: ئاچقۇچلۇق سۆزنى كىرگۈزۈڭ
