Search API Pages (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: enabled
ur: فعال

en: enable
ur: فعال

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Your search yielded no results
ur: آپ کی تلاش کے کوئی نتائیج حاصل نھی ھوے

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
