Search API pages (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: enabled
vi: bật

en: enable
vi: bật

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: disabled
vi: tắt

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: Search results
vi: Kết quả tìm kiếm

en: Your search yielded no results
vi: Không tìm thấy kết quả nào.

en: disable
vi: tắt

en: Create page
vi: Tạo mới trang

en: Index
vi: Chỉ mục

en: Enter your keywords
vi: Nhập từ khóa

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
