Search API Pages (7.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: enabled
ml: പ്രവർത്തനക്ഷമമാക്കി

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Path
ml: വഴി
