Search API pages (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: disabled
sk: vypnuté

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Path
sk: Cesta

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Your search yielded no results.
sk: Nenašli sa žiadne výsledky.

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Create page
sk: Vytvoriť stránku

en: Enter your keywords
sk: Zadajte kľúčové slová

en: Results per page
sk: Výsledkov na stránku

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Current user's language
sk: Aktuálny jazyk používateľa

en: Default site language
sk: Predvolený jazyk stránky

en: Search name
sk: Meno vyhľadávania

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
