Search API pages (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: enabled
kk: қосулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Path
kk: Жол

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Enter your keywords
kk: Өз кілтсөздеріңізді енгізіңіз
