Search API Pages (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Index
ne: सूची

en: Enter your keywords
ne: शब्दहरू हाल्नुस

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
