Search API pages (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: enabled
sl: omogočeno

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Path
sl: Pot

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Index
sl: Indeks

en: Enter your keywords
sl: Vnesite ključne besede

en: Machine name
sl: Strojno ime
