Search API Pages (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: enabled
tr: etkin

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: disabled
tr: etkin değil

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Search
tr: Ara

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Path
tr: Yol

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Your search yielded no results.
tr: Aramanıza uygun bir sonuç bulunamadı.

en: Search results
tr: Arama sonuçları

en: Create page
tr: Sayfa oluştur

en: Index
tr: Dizin

en: Enter your keywords
tr: Anahtar kelimelerinizi girin

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Current user's language
tr: Şu anki kullanıcının dili

en: Default site language
tr: Varsayılan site dili

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
tr: <ul>
    <li>Yazımın doğru olduğunu kontrol edin.</li>
    <li>Cümledeki bütün kelimeleri aramak için tırnak işaretlerini (", ') çıkarın. <em>sarı bisiklet</em> araması genellikle <em>&quot;sarı bisiklet&quot;</em> aramasından daha fazla sonuç gösterecektir.</li>
    <li>Aramalarınızı <em>OR</em> (veya) ile basitleştirin. <em>sarı OR bisiklet</em> araması <em>sarı bisiklet</em> aramasından daha fazla sonuç getirecektir.</li>
    </ul>

en: Query type
tr: Sorgu tipi

en: Search page
tr: Arama sayfası

en: Search pages
tr: Sayfaları ara

en: Add search page
tr: Arama sayfası ekle

en: View mode
tr: Görünüm kipi
