Search API pages (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: enabled
ku: چالاکە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Search
ku: گەڕان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Index
ku: نوانە

en: Enter your keywords
ku: وشه‌کانت بنووسه‌
