Search API Pages (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (29 entries)

en: enabled
no: aktivert

en: Operations
no: Handlinger

en: disabled
no: deaktivert

en: Description
no: Beskrivelse

en: Enabled
no: Aktivert

en: Search
no: Søk

en: Name
no: Navn

en: edit
no: rediger

en: Path
no: Sti

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Save changes
no: Lagre endringer

en: Your search yielded no results.
no: Søket ga ingen resultater.

en: Search results
no: Søkeresultater

en: Create page
no: Lag side

en: Index
no: Indeks

en: Enter your keywords
no: Oppgi nøkkelord

en: Results per page
no: Resultater per side

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: Current user's language
no: Brukerens språk

en: Default site language
no: Standardspråk for nettstedet

en: Search name
no: Søkenavn

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
no: <ul>
    <li>Sjekk om du har stavet ordet riktig.</li>
    <li>Fjern anførselstegn rundt et uttrykk for å søke etter ordene enkeltvis: <em>"male sykkelskur"</em> vil gi færre resultater enn <em>male sykkelskur</em>.</li>
    <li>Vurder å utvide søket med <em>OR</em>: <em>male sykkelskur</em> vil gi færre resultater enn <em>male OR sykkelskur</em>.</li>
    </ul>

en: Query type
no: Spørringstype

en: Search page
no: Søkeside

en: Index ID
no: Indeks-ID

en: Search pages
no: Søkesider

en: Add search page
no: Legg til søkeside

en: View mode
no: Visningsmodus

en: search page
no: søkeside
