Search API pages (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: enabled
oc: activat

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: disabled
oc: desactivat

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Index
oc: Indèx

en: Enter your keywords
oc: Entratz vòstres mots claus

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Current user's language
oc: Lenga de l'utilizaire actual

en: Default site language
oc: Lenga per defaut del site

en: Single term
oc: Un sol tèrme

en: Multiple terms
oc: Plusieurs tèrmes

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
oc: <ul> <li>Testatz se l'ortografia es corrècta.</li><li>Elimineu les cometes al voltant de frasas per buscar cada mot individualment. <em>cobert bicicleta</em> sovent aficharà mai resultats que no pas <em>&quot;cobert bicicleta&quot;</em>.</li> <li>Considereu relaxar a vostra consulta amb <em>OR</em>. <em>cobert OR bicicleta</em> sovent aficharà mai resultats que ni pas <em>cobert bicicleta</em>.</li> </ul>

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
