Search API Pages (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: enabled
ro: activat

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: disabled
ro: dezactivat

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Search
ro: Căutare

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Path
ro: Cale

en: Configuration
ro: Configurație

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Your search yielded no results.
ro: Căutarea dumneavoastră nu are nici un rezultat.

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: Enter your keywords
ro: Introduceți cuvintele cheie

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Query type
ro: TIpul interogării

en: Search page
ro: Pagină de căutare

en: Index ID
ro: ID-ul Indexului

en: Search pages
ro: Pagini de căutare

en: Add search page
ro: Adaugă o pagină de căutare

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
