Search API Pages (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: enabled
gl: activado

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: disabled
gl: desactivado

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Path
gl: Ruta

en: Configuration
gl: Configuración

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Index
gl: Índice

en: Enter your keywords
gl: Introduza as súas palabras clave.

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Current user's language
gl: Lingua do usuario actual

en: Default site language
gl: Lingua predefinida do sitio

en: Query type
gl: Tipo de consulta

en: Add search page
gl: Engadir páxina de busca

en: View mode
gl: Modo de vista
