Search API pages (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Index
si: පටුන

en: Enter your keywords
si: ඔබගේ ප්‍රධාන වචන ඇතුල් කරන්න
