Search API pages (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: enabled
af: geaktiveer

en: Operations
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Search
af: Soek

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Path
af: Pad

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: System
af: Stelsel

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Create page
af: Skep bladsy

en: Index
af: Indeks

en: Enter your keywords
af: Voer jou sleutelwoorde in
