Search API Pages (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: disabled
az: söndürülüb

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Path
az: Yol

en: Keywords
az: Açar söz

en: ID
az: İD

en: System
az: Sistem

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Your search yielded no results.
az: Axtarışınız heç bir nəticə vermədi.
