Search API pages (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: ID
eu: IDa

en: System
eu: Sistema

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Your search yielded no results.
eu: Zure bilaketak ez du emaitzik

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Enter your keywords
eu: Idatzi bilaketarako hitzak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Widgets
eu: Widget-ak

en: In code
eu: Kodean

en: Multiple terms
eu: Termino anitzak
