Search API pages (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: enabled
fi: käytössä

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Path
fi: Polku

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: System
fi: Järjestelmä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Your search yielded no results.
fi: Hakusi ei tuottanut tuloksia.

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Index
fi: Indeksi

en: Enter your keywords
fi: Syötä hakusanat

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Widgets
fi: Widgetit

en: Current user's language
fi: Tämänhetkisen käyttäjän kieli

en: Default site language
fi: Sivuston oletuskieli

en: In code
fi: Koodissa

en: Single term
fi: Yksittäinen termi

en: Multiple terms
fi: Useampia termejä

en: The changes were successfully saved.
fi: Muutokset tallennettu onnistuneesti.

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
fi: <ul> <li>Varmista että kirjoitit hakusanasi oikein.</li> <li>Poista lainausmerkit hakusanojen ympäriltä hakeaksesi jokaista sanaa erikseen. Esimerkiksi<em>raskas liikenne</em> palauttaa usein enemmän tuloksia kuin <em>&quot;raskas liikenne&quot;</em>.</li> <li>Voit myös väljentää hakuasi käyttämällä <em>OR</em>. <em>raskas OR liikenne</em> palauttaa yleensä enemmän tuloksia kuin <em>raskas liikenne</em>.</li> </ul>

en: Query type
fi: Kyselyn tyyppi

en: The search found 1 result in @sec seconds. | The search found @count results in @sec seconds.
fi[0]: Haulla löytyi yksi tulos @sec sekunnissa.
fi[1]: Haulla löytyi @count tulosta @sec sekunnissa.

en: Search page
fi: Hakusivu

en: Search pages
fi: Hakusivut

en: Add search page
fi: Lisää hakusivu

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Page manager module is unable to enable @path because some other module already has overridden with %callback.
fi: Page manager moduuli ei kyennyt ottamaan käyttöön plkua @path koska jokin muu moduuli ylikirjoittaa sen paluukutsulla %callback.

en: Missing/broken type
fi: Puuttuva/rikkinäinen tyyppi
