Search API pages (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: enabled
hr: omogućeno

en: Operations
hr: Operacije

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Path
hr: Putanja

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: System
hr: Sustav

en: Configuration
hr: Postavke

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Your search yielded no results.
hr: Nema rezultata za vaše pretraživanje.

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Enter your keywords
hr: Unesite vaše ključne riječi

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: In code
hr: U kôdu

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
hr: <ul>
    <li>Provjerite jeste li ispravno napisali riječi.</li>
    <li>Uklonite navodnike oko riječi kako biste pretraživali po svakoj pojedinoj riječi. <em>Plavo nebo</em> često će prikazati više rezultata nego <em>&quot;plavo nebo&quot;</em>.</li>
    <li>Razmislite o proširivanju pretrage pomoću  <em>OR</em>. <em>plavo OR nebo</em> često će prikazati više rezultata nego <em>plavo nebo</em>.</li>
    </ul>
