Search API pages (7.x-1.3) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: edit
ky: түзөт
