Search API pages (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Path
sq: Pozicioni

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: System
sq: Sistemi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit

en: Enter your keywords
sq: Shkruaj fjalëkyçin tuaj
