Search API Pages (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: enabled
be: уключана

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: disabled
be: адключана

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Path
be: Сцежка

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: System
be: Сістэма

en: Configuration
be: Налады

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Index
be: Каталог

en: Enter your keywords
be: Увядзіце ключавыя словы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
be: <ul>
    <li>Праверце, што ваша напісанне правільнае.</li>
    <li>Выдаліце двухкоссі атачаючыя выразы, каб шукаць больш індывідуальна кожнае слова. <em>Кансерваваны яблык</em> часта паказвае больш вынікаў, чым  <em>&quot;кансерваваны яблык&quot;</em>.</li>
    <li>Улічвайце паслабленне вашага запыту выкарыстаннем <em>OR</em>. <em>Кансерваваны OR яблык</em> дае часта больш вынікаў, чым <em>кансерваваны яблык</em>.</li>
    </ul>

en: View mode
be: Лад выгляду
