Search API pages (7.x-1.4) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Path
bs: Putanja

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: System
bs: Sistem

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Search results
bs: Rezultati pretrage

en: Enter your keywords
bs: Unesite vaše ključne riječi

en: Current user's language
bs: Trenutni korisnikov jezik

en: Default site language
bs: Defaultni jezik stranice
