Search API pages (7.x-1.4) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།

en: Enter your keywords
dz: ཁྱོད་རའི་གཙོ་ཚིག་ཚུ་བཙུགས།
