Search API Pages (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: enabled
et: lubatud

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Search
et: Otsing

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Path
et: Tee

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: System
et: Süsteem

en: Configuration
et: Seadistus

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Your search yielded no results.
et: Otsing ei andnud tulemusi.

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Index
et: Indeks

en: Enter your keywords
et: Sisesta otsingusõnad

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Widgets
et: Vidinad

en: Default site language
et: Saidi vaikimisi keel

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
et: <ul>
    <li>Kontrolli õigekirja.</li>
    <li>Eemalda fraaside ümbert jutumärgid, et otsida sõnu ükshaaval. <em>suur puu</em> annab tavaliselt rohkem vasteid, kui <em>&quot;suur puu&quot;</em>.</li>
    <li>Päringu võid teha laialdasemaks sõnaga <em>OR</em> (või). <em>suur OR puu</em> annab tavaliselt rohkem tulemusi kui <em>suur puu</em>.</li>
    </ul>

en: Query type
et: Päringu tüüp

en: Search page
et: Otsingu leht

en: Search pages
et: Otsingu lehed

en: Add search page
et: Lisa otsinguleht

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: search page
et: otsingu leht
