Search API pages (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: disabled
jv: mati

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Search
jv: Goléki

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Search results
jv: Kasilé golékan

en: Index
jv: Indek

en: Enter your keywords
jv: Ketiknā tembung kunci

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
