Search API pages (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा

en: Search results
mr: शोध परिणाम

en: Enter your keywords
mr: तुम्हाला हवा असलेला शब्द लिहा

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
