Search API pages (7.x-1.4) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: disabled
os: хицæн у

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Search
os: Агуырд

en: Name
os: Ном

en: Path
os: Фæндаг
