Search API pages (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: enabled
pl: włączone

en: Operations
pl: Operacje

en: disabled
pl: wyłączone

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Your search yielded no results.
pl: Brak wyników spełniających kryteria twojego wyszukiwania.

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Create page
pl: Utwórz stronę

en: Index
pl: Indeks

en: Enter your keywords
pl: Wprowadź słowa kluczowe

en: Results per page
pl: Wyników na stronie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Widgets
pl: Kontrolki

en: Current user's language
pl: Bieżący język użytkownika.

en: Default site language
pl: Domyślny język witryny

en: In code
pl: W kodzie

en: Single term
pl: Pojedynczy termin

en: Multiple terms
pl: Wiele terminów

en: The changes were successfully saved.
pl: Zmiany zostały pomyślnie zapisane.

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
pl: <ul>
    <li>Należy sprawdzić czy pisownia jest prawidłowa.</li>
    <li>Należy usunąć cudzysłowy wokół fraz, aby przeszukiwać każde słowo indywidualnie. <em>Przechowywanie rowerów</em> często pokaże więcej wyników niż <em>&quot;przechowywanie rowerów&quot;</em>.</li>
    <li>Można rozważyć rozluźnienie zapytania poprzez  <em>OR</em>. <em>przechowywanie OR rower</em> często zwróci więcej wyników niż <em>przechowywanie rowerów</em>.</li>
    </ul>

en: Direct query
pl: Zapytanie bezpośrednie

en: There are no search pages defined yet.
pl: Nie ma zdefiniowanych stron wyszukiwania.

en: Query type
pl: Typ zapytania

en: The entered path is already in use. Please enter a unique path.
pl: Wpisana ścieżka jest w użyciu. Proszę wpisać unikalną ścieżkę.

en: The search page was successfully created.
pl: Strona wyszukiwania została pomyślnie utworzona.

en: Delete search page
pl: Usuń stronę wyszukiwania

en: The search page was successfully deleted.
pl: Strona wyszukiwania została pomyślnie usunięta.

en: Please enter at least one keyword.
pl: Proszę wpisać przynajmniej jedno słowo kluczowe.

en: Search page
pl: Przeszukaj stronę

en: Index ID
pl: Identyfikator indeksu

en: The displayed name for a search page.
pl: Wyświetlana nazwa strony wyszukiwania.

en: The displayed description for a search page.
pl: Wyświetlany opis strony wyszukiwania.

en: Search pages
pl: Strony wyszukiwania

en: Add search page
pl: Dodaj stronę wyszukiwania

en: Add a new search page.
pl: Dodaj nową stronę wyszukiwania.

en: Configure or delete a search page.
pl: Konfiguruj lub usuń stronę wyszukiwania.

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Select how search results will be displayed.
pl: Wybierz jak wyniki wyszukiwania mają być wyświetlone.

en: Missing/broken type
pl: Brakujący/uszkodzony typ

en: Enable spell check
pl: Włącz sprawdzanie pisowni

en: search page
pl: strona wyszukiwania
