Search API pages (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: enabled
bg: включено

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: disabled
bg: деактивиран

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Search
bg: Търси

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Path
bg: Път

en: Keywords
bg: ключови думи

en: System
bg: Система

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Index
bg: Индекс

en: Enter your keywords
bg: Въведете ключови думи
