Search API Pages (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: enabled
is: virkt

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: disabled
is: óvirkt

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Search
is: Leit

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Path
is: Slóð

en: Keywords
is: Lykilorð

en: ID
is: Kenni

en: System
is: Kerfi

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: Search results
is: Leitarniðurstöður

en: Enter your keywords
is: Sláðu inn leitarorð/in

en: Default site language
is: Sjálfgefið tungumál síðunnar

en: In code
is: Í kóða

en: Search page
is: Leitarsíða
