Search API pages (7.x-1.5) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: System
my: စနစ်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: Index
my: အညွှန်း
